PANELE WINYLOWE ZIELONA GÓRA Edomo

//PANELE WINYLOWE ZIELONA GÓRA Edomo

PANELE WINYLOWE ZIELONA GÓRA Edomo

PANELE WINYLOWE ZIELONA GÓRA Edomo

   Panele winylowe to już kolejna odsłona tego produktu w naszym sklepie Edomo w Zielonej Górze. Przedstawialiśmy Państwu już wcześniej panele winylowe Layred z zintegrowanym podkładem jako nowość do zastosowania na nierówną podłogę. Minęło kilka miesięcy i mamy kolejną ofertę. Panele winylowe wysokiej jakości uznanego producenta paneli podłogowych z Belgi. Mowa tutaj firmie BALTERIO i ofercie paneli winylowych RIGID VINYL 

   Panele RIGID to wyjątkowa jakość sztywnych podłóg , super mocne , ciche i ciepłe w dotyku , wyjątkowo wytrzymałe wodoodporne  panele winylowe. Panele winylowe  RIGID nie przenoszą nierówności podłoża na wierzchnią warstwę. Kompozytowy rdzeń zapobiega przenoszeniu drobnych niedoskonałości podłoża. W ten sposób Twoja podłoga winylowa pozostaje idealnie płaska w każdym wnętrzu.

   Sztywne panele winylowe są bezproblemowe w czyszczeniu i odporne na zabrudzenia i zaplamienia. Te wszystkie zalety oraz wiele innych sprawia, że panele winylowe są coraz popularniejsze i coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Szczególne zastosowanie ze względu na swoje walory mają panele winylowe w takich pomieszczeniach jak kuchnia , salon z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz budynku np. na taras. Ponadto apartamenty na wynajem , pensjonaty , hotele to jest idealne miejsce do zastosowania paneli winylowych wysokiej jakości. Edomo w Zielonej Górze poleca wyłącznie panele winylowe wysokiej jakości uznanych producentów. W chwili obecnej mamy szeroką ofertę czterech producentów paneli winylowych a już za chwilą przedstawimy Państwu nową ofertę, która będzie obejmować także panele winylowe do zastosowania na ścianach.

ZAPRASZAMY Edomo Zielona Góra

2020-09-25T14:04:25+00:00 wrzesień 24th, 2020|0 Comments

Leave A Comment