IMG_4494 1600

pokojowe4
WYNEGOCJUJ SWÓJ RABAT

NA WSZYSTKIE PANELE PODŁOGOWE

IMG_20181213_1600
IMG_20181213_160

Zamów bezpłatny pomiar !!!

Panele podłogowe

/Panele podłogowe
Panele podłogowe 2022-10-10T15:18:58+00:00

PANELE PODŁOGOWE – ZIELONA GÓRA / MONTAŻ / DOWÓZ

PANELE PODŁOGOWE – EDOMO TWÓJ SKLEP W ZIELONEJ GÓRZE

PANELE  Z  GWARANCJĄ  JAKOŚCI

Największy wybór, markowe panele podłogowe uznanych marek  SWISS KRONO, ARTEO , KAINDL, FIN FLOOR, CLASSEN, EGGER MEiSTER PERSECTO i innych oraz montaż paneli przez doświadczonych fachowców.  Jeśli zastanawiasz się nad wyborem podłogi drewniane czy panele podłogowe do swojego domu lub biura, to zapraszamy Cię do EDOMO (dawny Świat tapet), przy ulicy Krętej 5 w Zielonej Górze. Nasza oferta z nawiązką przekroczy Twoje oczekiwania, ponieważ zapewniamy niemal nieograniczony wybór, atrakcyjne ceny oraz wszystkie niezbędne akcesoria.

Najwyższą jakość naszych podłóg i paneli potwierdza wieloletnia gwarancja, dzięki której Twoja nowa podłoga to długoterminowa inwestycja.

W chwili obecnej możemy pochwalić się największą ofertą paneli podłogowych w Zielonej Górze. W naszym sklepie posiadamy na ekspozycji 480 wzorów paneli podłogowych plus szeroką gamę paneli winylowych.

EGGER aqua+ PANELE PODŁOGOWE TAKŻE W ŁAZIENCE

   System aqua+ firmy EGGER pozwala na stosowanie paneli podłogowych także w łazienkach. System aqua+ to pięciokrotnie mniejsze pęcznienie, specjalnie chroniona płyta nośna zapobiega pęcznieniu krawędzi. Panele podłogowe w systemie aqua+ posiadają znacznie większą odporność na rozpryski wody i wilgoć niż konwencjonalne podłogi laminowane.

PANELE PODŁOGOWE NA INWESTYCJE

   To osobna oferta dla inwestorów realizujących budynki mieszkalne, hotele, biura czy inne budynki użyteczności publicznej. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na podłogę w celach inwestycyjnych. Każde takie zapytanie załatwiamy indywidualnie. Oferujemy również własne ekipy montażowe oraz szybki czas realizacji montażu przez profesjonalne grupy doświadczonych montażystów.

PANELE WINYLOWE – Zielona Góra Edomo ( MODULEO , GLOBALWOOD , VIN IN )

   W chwili obecnej posiadamy w swojej ofercie PANELE WINYLOWE kilku uznanych producentów. Nasza ekspozycja w sklepie Edomo w Zielonej Górze to już ponad 250 wzorów paneli winylowych o grubości do 6mm oraz bardzo wysokiej klasie ścieralności odpowiadającej klasie AC 5 w panelach podłogowych.

PODŁOGI DREWNIANE – OFERTA

W EDOMO wybierzesz naturalną podłogę z litego drewna o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej. Zjawiskowy design oraz najwyższa jakość sprawiają, że wnętrza są przytulne, a jednocześnie prezentują się bardzo efektownie.

Zaproponujemy Ci kilkadziesiąt eleganckich wzorów, dzięki czemu idealnie dobierzesz kolor i fakturę podłogi do indywidualnych preferencji oraz wystroju swojego mieszkania, domu lub biura.

PANELE PODŁOGOWE – OFERTA

Oferujemy solidne i zjawiskowe panele podłogowe marki  SWISS KRONO, ARTEO, Classen, Tarket , Kaindl, FIN FLOOR, Eger,  Meister PERSECTO  i innych renomowanych producentów.

W naszym sklepie znajdziesz panele podłogowe:

 • w wielu liniach stylistycznych
 • w klasach ścieralności:  AC4 i AC5
 • o różnych grubościach (od 8 do 12 mm)
 • o zróżnicowanej strukturze – od synchronicznych przypominających naturalne drewno po 3D z wizualnym efektem naturalnej deski
 • o zróżnicowanym formacie i rozmiarach
 • wszystkie montowane bez klejowo na „klik”

LISTWY PRZYPODŁOGOWE & PODKŁADY IZOLUJĄCE

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w tym także niezbędne akcesoria, czyli:

 • termiczno-akustyczne podkłady izolujące typu MULTIPRO, MULTI HEAT, MULTI SOUND,  SILENT , ECOPOR, ARBITON o grubości od 1,8 – 7 mm oraz dla wymagających korek naturalny, specjalne podkłady pod panele winylowe
 • podkłady pod panele podłogowe dedykowane na ogrzewanie podłogowe o bardzo dobrym współczynniku przenikalności cieplnej
 • listwy przypodłogowe marki Merbet, Orac i Mardom, Creativa kliknij, aby obejrzeć (link)
 • listwy przypodłogowe montowane bezpośrednio do ściany z tunelem (o różnych wysokościach) na przewody elektryczne
 • nowoczesne przypodłogowe listwy polistyrenowe oraz listwy przypodłogowe MDF

MONTAŻ PODŁOGI 

+ BEZPŁATNY TRANSPORT

Oferujemy profesjonalny i szybki montaż podłogi wraz z listwami oraz bezpłatny transport materiałów pod wskazany adres w Zielonej Górze. Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz sporo cennego czasu, a efekt końcowy w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli upatrzyłeś sobie podłogę, której nie mamy w swojej ofercie, to postaramy się zamówić ją specjalnie dla Ciebie oraz zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę, a nasi montażyści profesjonalnie zamontują panele w Twoim domu. To w Edomo nazywa się usługa FULL SERWIS.

Serdecznie zapraszamy