Koszty i czas dostawy

/Koszty i czas dostawy
Koszty i czas dostawy 2017-12-22T13:15:46+00:00

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

Realizujemy dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Udostępniamy Państwu następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

1. Odbiór osobisty możliwy jest pod adresem:

Sklep edomo
ul. Kręta 5
65-001 Zielona Góra

ODBIÓR OSOBISTY JEST BEZPŁATNY

2. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa. Płatne odpowiednio: 16 i 23 zł dla paczek o wadze do 30 kg oraz 30 i 35 zł dla paczek o wadze powyżej 30 kg. Klient jest zwolniony z opłat z tytułu kosztów wysyłki w przypadku jednorazowego zakupu towarów na łączną kwotę wyższą od 500 zł.  

Termin dostawy do Państwa wynosi ok. 14 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który  może przekroczyć 14 Dni Roboczych.
Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
– w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
– w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie ok. 14 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który może przekroczyć 14 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.
Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
– w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
– w przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem pod numerem telefonu 683266994 lub osobiście sklep edomo ul. Kręta 5 Zielona Góra.