DRZWI PORTA Zielona Góra

//DRZWI PORTA Zielona Góra

DRZWI PORTA Zielona Góra

DRZWI PORTA Zielona Góra

  Producent drzwi Porta cały czas rozwija swoją ofertę poszerzając katalog oferowanych produktów. W chwili obecnej katalog Drzwi porta w formie książkowej ma już 223 strony jest on również dostępny na stronie https://www.porta.com.pl/katalogi 

  Z pewnością oferta fabryki PORTA robi wrażenie lecz można się w ty troszkę pogubić i w tym miejscu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pomożemy zdecydować czy wybrać drzwi płytowe czy ramowe ; malowane czy okleinowane a może w okleinie naturalnej. Przedstawimy różnice między drzwiami przylgowymi a bez przylgowymi.

W chwili obecnej z całej szerokiej oferty PORTA największą popularnością cieszą się drzwi malowane w kolorze białym. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na jakość farb używanych do malowania drzwi. Są to farby odporne na działanie promieni UV.

   Zamawiając w Edomo drzwi Porta macie Państwo do dyspozycji naszą autoryzowaną grupę montażową. Montażysta przyjeżdża na miejsce montażu przed zamówieniem drzwi i ustala wspólnie z Państwem szerokość drzwi, kierunek otwierania, rodzaj opaski maskującej, sprawdza prawidłowość otworu.

MONTAŻ DRZWI PORTA

Montaż drzwi Porta na pewno warto pozostawić fachowcom przeszkolonym przez producenta. Cały proces montażu począwszy od pomiaru otworu montażowego aż do regulacji powieszonego skrzydła to także pewność w użytkowaniu oraz możliwość skorzystania z porady fachowca jeszcze na etapie budowy.

Całość oferty drzwi Porta dostępna w naszym sklepie w Zielonej Górze przy ul. Krętej 5.

2021-03-04T12:08:36+00:00 marzec 4th, 2021|0 Comments

Leave A Comment