TAPETY OMBRE

//TAPETY OMBRE

TAPETY OMBRE

TAPETY OMBRE

     Katalog OMBRE wart polecenia. Tak o tym Katalogu i jeszcze o dwóch innych, o których pisaliśmy niedawno mówi się w branży.  Tym razem we współpracy z holenderskim studiem id design powstał katalog tapety OMBRE. Z pewnością jest to oferta jakich bardzo brakuje na rynku. Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać, że warto skorzystać z idei autora. Wielu projektantów wnętrz jak ja pamiętam od przeszło dwudziestu lat korzysta z projektów tego studia. Wiele znanych i uznanych projektantów tapet pochodzi przecież z Holandii czy Belgi. Choćby tylko z tego powodu warto zainteresować się tym projektem.

TAPETY OMBRE

    Przeglądając po raz pierwszy ten katalog od razu rzuca się w oczy, że tapety OMBRE wyszły z pod ręki kogoś kto dba o szczegóły można wręcz powiedzieć, że żaden detal nie znalazł się tutaj przypadkowo. Z pewnością wielu klientów zwróci uwagę na to, że już na pierwszy rzut oka to tapety inne niż wszystkie dostępne na runku. Tapety OMBRE to połączenie tradycji i nowoczesności wręcz mody. W katalogu OMBRE podobnie jak w dwóch katalogach opisywanych wcześniej mamy między innymi różne odcienie szarości, które niewątpliwie poddały się aktualnym trendom kolorystycznym i jednocześnie zarówno odważne jak i tradycyjne wzornictwo. Już pierwszy kontakt z katalogiem tapety OMBRE to swego rodzaju przeżycie. Po kilku latach znowu w tym roku mamy możliwość zobaczyć nowy projekt tego autora. Z ogromną ciekawością oglądałem te rzeczy na targach we Frankfurcie i z pewnością się nie zawiodłem.

TAPETY NA FLIZELINIE JOHN WILMAN GOODWOOD

Tapety z tego katalogu w całości zostały wyprodukowane na flizelinie. Wyjątkowe wzornictwo jak również wysoka jakość samego produktu stawiają tapety z katalogu Tapety OMBRE jako jedną z najciekawszych propozycji na rynku, które pokazały się po targach heimtextil 2017 we Frankfurcie nad Menem.

Katalogi JOHN WILMAN KRISTAL , GOODWOOD oraz OMBRE są już dostępne w Zielonej Górze  Edomo ul. Kręta 5.

tel.683266994

Zapraszamy

Zespół Edomo

2017-10-15T20:59:47+00:00 Luty 16th, 2017|0 Comments

Leave A Comment