LISTWY – SZTUKATERIA

//LISTWY – SZTUKATERIA

LISTWY – SZTUKATERIA

SZTUKATERIA – LISTWY

   Sztukateria to jest wszelkiego rodzaju listwy przypodłogowe czy listwy przysufitowe to ostatnio bardzo modny a nawet gorący temat. W związku z powyższym powiększamy naszą ofertę sztukaterii o kolejne produkty umożliwiające modną obecnie aranżację wnętrz. Tworzenie wszelakich ekranów listew oddzielających różne rodzaje lub kolory tapet to w chwili obecnej bardzo modny trend w aranżacji wnętrz. W związku z powyższym w naszym sklepie pojawia się coraz więcej aranżacji z zastosowaniem sztukaterii. Listwy przypodłogowe z twardego polistyrenu, listwy przysufitowe. Oczywiście podążając za trendem na rynku pojawiają się listwy przysufitowe z przeznaczeniem do montażu oświetlenia ledowego. Podobna sytuacja jest z listwami przypodłogowymi. Oferta sztukaterii z przeznaczeniem do oświetlenia ledowego rozszerza się dosłownie z tygodnia na tydzień.

   Sztukateria czyli wszelkiego rodzaju listwy zarówno listwy przypodłogowe jak i listwy przysufitowe i inne są w chwili obecnej oferowane na naszym rynku przez kilku producentów. Sztukateria ta jest oferowana z coraz to lepszych materiałów. Standardem staje się to, że producent dostarcza nam sztukaterię już zagruntowaną co znacznie poprawia jakość malowania.

W chwili obecnej w Edomo posiadamy kilkadziesiąt wzorów listew do dyspozycji od ręki oraz ofertę kilkukrotnie szerszą do zamówienia. Standardowy czas realizacji zamówień przez producentów to 2 dni.

Do Państwa dyspozycji w Edomo w Zielonej Górze jest oferta firm MARBET , CREATIVA , MARDOM , ORAC

Zapraszamy

Zespół Edomo

2018-03-13T17:40:27+00:00 marzec 7th, 2018|0 Comments

Leave A Comment