DRZWI UKRYTE LUB DYSKRETNE – DRZWI WEWNĘTRZNE

//DRZWI UKRYTE LUB DYSKRETNE – DRZWI WEWNĘTRZNE

DRZWI UKRYTE LUB DYSKRETNE – DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi ukryte lub dyskretne

Drzwi ukryte lub drzwi dyskretne to są dwa terminy, które często opisują drzwi zamontowane w ścianie z niewidoczną ościeżnicą. Drzwi ukryte lub dyskretne to coraz częściej stosowane rozwiązane w aranżacjach szczególnie nowoczesnych wnętrz. Najczęściej nasi klienci zlecają na montaż takich drzwi do garderoby lub jako drzwi do toalety gdzie wejście jest bezpośrednio z sypialni. Coraz większą popularnością cieszą się także drzwi ukryte nazywane również drzwi dyskretne w takich pomieszczeniach jak biura, przychodnie lekarskie itp. Drzwi ukryte ( drzwi dyskretne ) można dowolnie aranżować. Co to znaczy ? Można na przykład pomalować drzwi w kolorze ściany, Drzwi ukryte można również pokryć tapetą tą samą co ściana, w której drzwi dyskretne są zamontowane.

Uwaga zdecydowanie polecamy naszym klientom aby całą ścianę, w której zamontowane są drzwi ukryte okleić gładką tapetą z włókna szklanego przed zamalowaniem lub pokryciem tapetą. Uchroni to w znacznym stopniu ścianę przed ewentualnymi pęknięciami w trakcie eksploatacji drzwi dyskretnych.

Polecamy szeroki wybór drzwi ukrytych ( drzwi dyskretnych ) w naszej firmie w Zielonej Górze. Drzwi wewnętrzne w Edomo Zielona Góra.

2019-10-26T11:34:41+00:00 październik 26th, 2019|0 Comments

Leave A Comment