DRZWI PORTA MONTAŻ

//DRZWI PORTA MONTAŻ

DRZWI PORTA MONTAŻ

DRZWI PORTA MONTAŻ

    Oferując naszym klientom drzwi Porta w naszym sklepie Edomo w Zielonej Górze przy ulicy Krętej 5 przez wiele lat oferujemy również usługę montażu zakupionych u nas drzwi. W tym roku jakość naszej pacy została uznana przez producenta drzwi Porta poprzez nadania nam firmie PPHU ARTKAR Sławomir Młodzieniak certyfikatu AUTORYZOWANA GRUPA MONTAŻOWA PORTA Drzwi

   Montaż drzwi w chwili obecnej przy tak szerokiej ofercie różnych producentów staje się coraz większym wyzwaniem dla montażystów drzwi. Biorąc pod uwagę znaczne różnice w montażu różnego rodzaju ościeżnic oraz duże różnice w wymaganiu odpowiednich otworów montażowych do konkretnych ościeżnic powoduje, że rodzaj drzwi powinien być zaplanowany już w fazie projektowania. 

Montaż drzwi bez przylgowych znacznie różni się od montażu drzwi przylgowych. Montaż drzwi wejściowych , drzwi szklanych itd. Firma nasza jest dystrybutorem wielu uznanych producentów drzwi od kilkunastu lat oferując profesjonalną usługę montażu drzwi. Drzwi PORTA zawsze były produktem cieszącym się uznaniem ze strony naszych klientów. Oferta drzwi Porta to nie ustające dostosowywanie się producenta do oczekiwania rynku.

Zapraszamy

Zespół Edomo Zielona Góra

2018-03-19T13:18:02+00:00 marzec 18th, 2018|0 Comments

Leave A Comment